هواوی واچ GT 2 با حاشیه کوچک مرطوب و باتری بزرگ تر دیدن شد

هواویواچ جی تی، اکتبر گذشته بخاطر ابتدایی بار با سری میت ۲۰ رونمایی شد و به رویت می رسد امسال شاهد عرضه ی دیگر اعضای این سری توسط هواوی باشیم. چنانچه غول چینی این هفته مراسم مجزا ای در نمایشگاه ایفابرگزار نکند، بوسیله حدس بی نهایت در روز رونمایی از گوشی میت ۳۰ یعنی ۱۹ سپتامبر تماشایی رونمایی از سری جدید این زمانه نیز خواهیم وجود.

هواوی واچ جی تی ۲ را در رندرهای مطبوعاتی رسمی مشاهده می کنید که در مقایسه با نسل سابق صعود ها و بهبودهای جزیی به خویشتن دیده است. زمانه هوشمند متاخر هواوی دارای حاشیه نویسی های باریکتر، صفحه نمایش بزرگتر، ستبری کمتر و نهایتا جمع وجورتر است. باتری همچنین از ۴۲۰ میلی آمپر ساعت در مدل سابق بوسیله ۴۴۵ میلی آمپرساعت ارتقاء یافته است. هواوی واچ جی تی ۲ از یک میکروفون و بلندگو نصیب مند است؛ این بدان معنا است که کاربران قادر به برقراری تماس مستقیم با آن هستند. همین عامل باعث شده تا گمانه زنی هایی مبنی بر این موضوع به وجود آید که راحتی باشد نسخه ای با قابلیت اتصال سلولار نیز نمایش شود.

ماژول جی پی اس بوسیله همراه کنترل کننده ی خیز دل به قیافه یکپارچه با دستگاه طراحی شده است. همان طور که از تصاویر جلوه گر است، کاربران می توانند از میان دو نوع مختلف گزینش کنند. هواوی واچ جی تی اسپرت در رنگ تمام مشکی بوسیله همراه بند اسپرت لاستیکی و هواوی واچ جی تی کلاسیک داخل رنگ نقره ای/ مشکی و با بند چرم قهوه ای عرضه می شود. هردو این شایسته کردن ها از پلتفرم پوشیدنی هواوی مصرف می کنند و خبری از Wear OS گوگل حلق. بیشتر بخوانید:نگاه نزدیک ویدئویی به گوشی های قوم میت 30 و ساعت هواوی واچ GT 2هواوی واچ GT 2 با نمایشگر همیشه روشن و زندگی باتری دوهفته ای معرفی کردن شدراهنمای خرید ساعت هوشمند و دستبند سلامتیهواوی واچ 2 نسخه ۲۰۱۸ معرفی شدنسخه ی ۲۰۱۸ هواوی واچ 2 با ظاهری مشابه نسخه ی سابق عرضه می شود