گجت پوشیدنی آمازون احساسات کاربر را از روی نغمه امتیاز می دهد

میلیون ها کاربر در سراسر جهان، محصولات و سرویس های آمازون را تک استفاده قرار می دهند و رضایت فکر کردن دارند. اما براساس آخرین اخبار پدیدار شده، آمازون عزم دارد اطلاعات بیشتری در مورد کاربران خود دراختیار داشته باشد و بداند کاربران در کشش ۱۴۰۰ دقیقه ی شبانه روز، چه احساسی دارند.

براساس گزارش بلومبرگ، آمازون در حال توسعه ی گجت پوشیدنی جدیدی است که می تواند حالات احساسی کاربران را از روی صدای آن ها تشخیص دهد.

مقاله های مرتبط:الکسا آمازون برای گجت های پوشیدنی عرضه می شودکارت کادو ۲۵ دلاری آمازون تو ازای اسکن سه بعدی بدن

بلومبرگ گجت پوشیدنی متاخر را دستگاهی با نبوغ امانت شدن به مچ دست کاربران توصیف می کند. این گجت پوشیدنی جدید جزو محصولات مرزوبوم ی اشتی آمازون راحتی خواهد گرفت. براساس گزارش بلومبرگ، گجت پوشیدنی جدید آمازون، حاضر به میکروفون و نرم اسباب همگام سازی شده با میکروفون است. گجت پوشیدنی می تواند به کاربران کمک کند و نصیحت هایی درون مورد چگونگی برقراری تعاملی موثرتر با دیگران عرضه دهد. پیش تر گفته شده بود که تیم تخصصی آمازون درون حال ترقی ی ربات خانگی مهیا بوسیله دوربین های پیشرفته و نرم افزار بینایی کامپیوتری است که می تواند در خانه نظیر یک اتوموبیل خودران حرکت یواش.

شاید به نظر برسد آویشن تخصصی آمازون در حال توسعه ی محصولاتی از دنیای تاریک ادبیات های علمی تخیلی هستند. در حال حاضر الکسا آمازون با فرمان صوتی صاحب خود، چراغ ها را ظاهر خواه خاموش می نرم و کارت تبریک متولد برای دوستان شما ارسال می نرم. به دیدن می رسد آمازون نیت دارد احساسات کاربران را هم رصد کند. شاید تخیل این موضوع ابکی نباشد که نصیب اسپیکر اکو آمازون بتواند احساسات کاربران را تشخیص بدهد و درنهایت تصمیم بگیرد جزئي از جمله عاقبت سریال خانم میزل شگفت انگیز را بخاطر وی پخش بطی ء.

سال گذشته، آمازون، سری محصولات Basic Care را شناساندن کرد که همه چیز از سردرد تا زکام مو را پوشش می دهد. اگر الگوریتم آمازون بتواند دشوار کاربر را نمره دهد، مثلا در رخ آبریزش بینی، برای وی آنتی هیستامین فتوا می درنگ یا در صورتی که امتیاز دهد کاربر متجاوز ناراحت و رنجیده است، برایش داروی ضد ملالت پیشنهاد می دهد.

شاید تخیل کنید توسعه ی چنین فناوری هایی بسیار دور از ذهن و البته دور از دسترس هستند، اما پتنت ثبت شده ی آمازون مربوط به سال ۲۰۱۷ خبر از فناوری های نوینی می دهد. براساس پتنت ثبت شده، فناوری متاخر آمازون با بررسی الگوهای صوتی، می تواند وضعیت احساسی و حالات مختلف ذهنی کاربران از یکسره شادی، خشم، غم و اندوه، ترس، انزجار، خستگی، استرس یا سایر عواطف را تشخیص دهد. در فایل های مربوط به پتنت آمده است که فناوری جدید به صورت مشخص، قدرت نمره بلای ناگهانی هایی شبیه PTSD، انزوا و ملالت را باتوجه به تکرار پیام ها و تماس ها و برخی نشانه های دیگر تو صدای کاربر دارد.

باتوجه به گزارش بلومبرگ هنوز مشخص نیست چه زمانی آمازون قصد دارد فناوری متاخر خویشتن را به بازار عرضه کند؛ اما بوسیله نظر می رسد که بوسیله مرحله بتا رسیده است.بیشتر بخوانید:مردم درون دهه ی ۱‍۹۹۰ چه وهمی درباره ی آمازون داشتندسامسونگ: عهد گوشی های هوشمند در پنج سال آینده خاتمه می یابدقابلیت تشخیص سقوط اپل واچ سری 4 جان پیر عیال ۸۷ ساله را نجات دادKindle Oasis متاخر آمازون از صفحه نمایش رنگی زیبنده انتظام برخوردار استراه اندازی اولین مرکز داده مایکروسافت درون خاورمیانه